PINsafe İki-Faktör ve Çoklu-Faktör Kimlik Denetimi Çözümleri

Swivel

İş yaşamı gezgin hale geliyor. Günümüzün becerikli organizasyonları, anahtar kişilerine tüm bilgi ve iletişim servislerine her an, olabilecekleri her yere giriş verme ihtiyacı duyuyorlar. Ses, veri, video ve birleşik ağlara yakınsayan bir dünya ek kaynakla, gerçek değişkenliğe sahip firmalar doğrulanabilir rekabetçi avantaj kazanıyorlar.

Swivel, 22 evrensel varsayılan modele dayanan teknolojiyi kullanarak belgeleme çözümleri için yeni bir ölçüt belirlemektedir. Swivel'in PINsafe çözümleri, dağıtması ve kullanması basit olan uygun-maliyetli belgeleme sunacak şekilde güvenli ve esnektir.

PINsafe, organizasyonlara risk değerlendirmesi, güvenlik politikası, uygunluk düzenlemesi ve kullanıcı seçenekleri temel alınarak yapılandırılabilen yüksek bir esnek belgeleme platformu sunarak kullanıcı seçeneklerinin geniş bir alanını birleştirmektedir. Seçenekler SMS, mobil uygulamaları, internet tarayıcısı ve en son IVR teknolojisini içermektedir.

Mevcut IT ve cep telefonu altyapı yatırımını geliştirerek, PINsafe her boyuttaki organizasyon için kurumsal WAN, özel ve şahsi Cloud uygulamalarına ve masaüstü ortama doğrulanabilir kullanıcı girişi için ölçeklenebilir, güvenli ve uygun maliyetli bir çözümdür.

Mobil Swivel - anahtar yararları

 • Var olan kullanımdaki cep telefonlarının iş aletlerini kullanır
 • Dağıtımı hızlıdır
 • Yönetim maliyetlerini azaltır
 • Satın alınması gereken bir şey yoktur
 • Dağıtacak ya da geri isteyecek hiçbir şey yoktur
 • Eğer insanlar telefonlarını kaybeder ya da kırarlarsa, problem genellikle derhal yönlendirilir.

PINsafe: Patentli teknolojiye dayalı işaretsiz çok bileşkenli bir belgeleme çözümü

PIN Güvencesi

PINsafe, ağ ortamıyla aynı doğrultuda yapılandırılabilen bir seri kullanıcı yayılma seçeneklerini birleştiren yüksek esnekliğe sahip ve ölçeklenebilir belgeleme platformudur. Aynı patentlenmiş OTC kökenli protokole dayanarak, PINsafe kullanıcı işaretlerine ihtiyaç olmadan tam bant dışı, iki-faktörlü kimlik kontrolüyle güçlü, tek-kanal artışlarına, standart kullanıcı adı ve şifre sistemlerine sunacak mevcut cep telefonu ve Web altyapı yatırımlarını geliştirmektedir.

PINsafe, sıyırma, şifre avcılığı ve casus yazılımdan, sörf yapma, keylogger, ve sosyal mühendisliği omuzlamaya kadar değişen ortak tehditlerle savaşmaktadır. Kayıtlı PINlerin eşsiz birleşimi ve sadece kullanıcıya teslim edilen rastgele üretilmiş güvenlik zincirleri, mevcutta bulunan en güvenli, en kolay, en güvenilir ve uygun maliyetli çözümü oluşturmaktadır.

Kolay uygulama için mimaride oluşturulan esneklikle, PINsafe, her bireyin organizasyondan gereksinimlerini karşılaması için esneklikle tasarlanmıştır.

 • Kullanıcılar, mevcut kullanıcı bellek ya da bellekleri yönetilerek eklenebilir ve kaldırılabilir
  (örn. Aktif Yönlendirme). Ön tedarik hazırlığı, mevcut hesap yaratım sürecinin bir parçası haline gelir.
 • Kullanıcı-tanımlı PIN düzenlemesi ve PIN değişimi politikaları ayarlanabilir.
 • Kişisel-bakım seçenekleri, PIN değişimi ve PIN sıfırlamasını içermektedir.
 • Kapsamlı doldurma seçenekleri.
 • VM ya da tek ya da çoğul gereçlerinde sadece yazılım uygulanabilir.
 • Ölçeklenebilir uygulama.

PINsafe Entegrasyonları

SSL VPN
PINsafe, aşağıdakileri içeren önde gelen tüm VPN teknolojileriyle çalışmak için CESG CCTM onaylıdır:

 1. Microsoft UAG
 2. Juniper
 3. F5
 4. Cisco
 5. IBM
 6. Check Point
 7. Citrix

Bulut Uygulamaları
PINsafe, genel olarak uygulanan standart kullanıcı adı ve şifre sistemlerinin tepesinde fazladan bir belgeleme güvencesi seviyesi sunarak geniş bir ağ ve uygulama ortamı içinde tamamen entegre olabilir.
Mevcut başarılı PINsafe entegrasyonu aşağıdakileri içermektedir:

 1. Microsoft Exchange ve OWA
 2. Microsoft Office 365
 3. Microsoft Azure
 4. Google Docs
 5. Salesforce.com
 6. Oracle

Masaüstü Güvenliği
PINsafe, genel anlamda kurumsal Microsoft masaüstü ortamına girmek için kullanılan kullanıcı adı ve şifre giriş protokolleri, Windows® Gina ve Windows® Referansları için geliştirilmiş bir kimlik kontrol sistemi olarak uygulanabilir.

PINsafe Nasıl Çalışır?

PINsafe Nasıl Çalışır PINsafe kimlik doğrulama platformunun çekirdeği, basit bir tek-sefer-kod-oluşum protokolü etrafında oluşturulmuştur. Protokolün anahtar kısımları: 1) yönetici tarafından kurma yapılırken kullanıcıya atanan kayıtlı bir PIN 2) her oturum açma için farklı olan rastlantısal üretilmiş bir güvenlik zinciridir.
PIN'ı konumsal bir referans olarak kullanarak, kullanıcı zincirdeki konumlarıyla ilgili olarak haneleri seçerek güvenlik zincirinden bir tek-seferlik-kod aktarır. O zaman OTC belgeleme anlaşmasını tamamlamak için PINsafe sunucusuna geri döner.

Bu basit ancak yine de yüksek güvenlikli kullanıcı OTC nesil yöntemi sadece birkaç saniyede tamamlanır ve tipik olarak bir sunucudan üretilmiş OTC' yi kullanıcıya ileten diğer belgeleme yöntemlerinden anahtar bir türev alıcıdır. Süreçteki ek adım, sadece giriş yapan bir kişinin alete sahip olduğunu değil, kullanıcının belgeleme sırasında orada olduğunu teyit etmektedir.

PINsafe, kullanıcının gerekli olduğu zaman doğru güvenlik zincirine sahip olmasını sağlamak için farklı nakliye seçenekleri ve ağ altyapılarını kullanarak yapılandırılabilecek bir yelpaze dolusu kullanıcı yayılma seçeneklerini içermektedir. Organizasyonlar, göz önünde bulundurulacak belirli gereksinimlerini, maliyeti, güvenlik riskini, kullanıcı uygunluğunu ve uyum düzenlemelerini karşılamak için doğru yayılma seçeneklerini seçmede serbesttir.

Komple Çift-Faktörlü Belgeleme

PINsafe Nasıl Çalışır Komple bir çift-faktörlü çözelti gerektiren yerler için, PINsafe kullanıcının belgeleme sırasında sahip olduğu "birşey"le bir cep telefonu kullanmaktadır. Bu senaryoda güvenlik zinciri tipik olarak her oturum başladıktan sonra (bir sonraki oturum için hazır) bir metin mesajı gönderir. OTC, bir internet tarayıcısı ya da tam bant-dışı, çift faktörlü doğrulama için gelen SMS yoluyla PINsafe sunucusuna gönderilen, kullanıcının bildiği "birşey"i - PIN'i - kullanarak üretilir.
Alternatif olarak, kullanıcılar tek seferde 99 zincire kadar ve hiç telefon ağı kapsamı olmayan alanlarda kullanılabilen Apple iPhone, Blackberry ya da Android platformu için bir telefon uygulaması indirmeyi tercih edebilirler.

Güçlü Belgeleme

İnternet e-mailine ya da bir üyelik portalına erişim gibi güvenliğin daha az kritik olduğu birçok uygulama için, PINsafe güçlü bir belgeleme çözümü olarak ya da standart giriş sayfasında saklı bir resim olarak internet yoluyla teslim edilen güvenlik zinciriyle "geliştirilmiş" kullanıcı adı ve şifre sistemi olarak açılabilir. PINsafe TURing resmi olarak bilinen zincir, yazı tipi ve arka plan desenlerinin rastgele seçimini kullanarak OCR casus yazılımından maskelenmiştir. OTC, PIN'in konumsal bir referans olarak kullanıldığı aynı yolla oluşturulur ve sonra aynı iletişim bağlantısı üzerinden ağa geri döner.