SmartFlo DAM özellikli BPM

 

 


 

 

Proje döngü süresini & üretim maliyetlerini azaltın!

SmartFlo, firmaların ve tedarik zinciri partnerlerinin döngü süreleri ile yeni ürün ve promosyonların piyasaya güvenli bir şekilde sunulması için ihtiyaç duyulan maliyeti azaltmaya yardımcı olur. SmartFlo ile proje yöneticileri, binlerce işin durumunu eş zamanlı olarak izleyebilmektedir.


DAM, (Digital Asset Management / Dijital Varlık Yönetimi) güvenli bir şekilde dosya erişimini yönetmek ve kurumsal işlem içerisindeki her görevi versiyonlamak için iş akışı sunmaktadır. DAM özellikli BPM (Business Process Management / İş Süreçleri Yönetimi) iş akışı otomatik olarak proje, iş ve görev metadatallarıyla iş ile ilgili değerleri ilişkilendirir. Görev değerlerini aramak sezgisel, doğru ve basit bir şekilde yapılır.

SmartFlo, amaca özel iş birlikleri ve görevler arasında bölünmeler ve birleşmeleri de kapsayan koşullu bağlantılara sahip tanzim edilmiş süreçleri, yönetebilmek maksadıyla kolayca konfigüre edilebilmektedir.

SmarFlo'nun öğrenmesi ve kurulması kolaydır. Kullanıcıların büyük bir bölümü, kendilerine tahsis edilmiş görevlere nasıl erişeceklerini ve nasıl bitirebileceklerini birkaç dakika içinde anlayabilmektedir. Tam teşekküllü sistem eğitimi ve konfigürasyonu online olarak kolayca gerçekleştirilebilmektedir.

SmartFlo Giriş Videosu

SmartFlo Tanıtım Videomuzu İzleyin 

Yeni bir dijital varlık hizmeti ve iş akışı motoru olan SmartFlo 2, SmartFlo platformunu XML formları ile genişletmektedir.

 

 

Videoyu İzleyin

 

 

Süreç Yönetimi

Varlık Yönetimi

Proje Yönetimi

• Kendi iş akışlarınızın modellenmesi

• Takımlarla iş akışlarının yeniden kullanılması    

• Tüm aktivitelerin otomatik kaydedilmesi

• Proje ve işlerin kolay bir şekilde başlatılması

• Güvenli rol tabanlı erişim

• Takımların anında konfigüre edilebilmesi

• Dinamik olarak görevlerin konfigüre edilmesi

• Otomatik varlık metadata oluşturma

• Varlık sürüm kontrolü

• Sanal varlıklar için tam destek

• Dışarı kaydedilebilir varlık yorum kaydı    

• Değerler için güvenli URL erişimi

• Yasal, güvenilir yorumlar

• Toplu varlık taşıma

• Dinamik proje / iş tahtası

• Tahmini ve mevcut giderin izlenmesi

• Görev bildirim ve alarmları mail gönderimi    

• Proje ve işleri yönetme

• Sürükle & Bırak form oluşturma

• Otomatik aşama tarihi hesaplama

• Toplu görev yönetimi

 

 

 

SmartFlo.biz

 

 

Varlıklara, görevlere, işlere ve projelere güvenli erişim sunun!

 

 

 

SmartFlo

 

 

Ödüllü DAM özellikli BPM platformu bireylere güvenli SaaS servisi olarak da hizmet vermektedir. SmartFlo'nun dijital varlık yönetim sistemi, iş sürecine yardımcı olmaktadır. DAM özellikli BPM mimarisi sayesinde SmarFlo ayrıca “Akıllı”dır.


SmarFlo.biz proje yöneticilerinin, takımlar oluşturabilmesini sağlayan özel bir sosyal ağdır. Kullanıcılar, proje yöneticisi ya da görev icra eden bir kişi olarak kayıt yapabilir. Her iki türlü de her kullanıcı dijital dosyaları yönetme ve paylaşma hakkına sahip olabilir ve kendilerine verilen görevleri tamamlayabilir. Proje yöneticileri yeni projeler ve görevler başlatabilir, geniş bir yönetim araçları yelpazesine erişebilir. SmarFlo otomatik olarak her işin tamamlanma süresini yönetebilir. Yöneticiler ayrıca tahmini ve mevcut fatura kodlarını eş zamanlı olarak izleyebilir. Tüm proje, her iş ya da görev için her fatura kod etkileşimi, iş akışındaki her bir kişi tarafından otomatik olarak oluşturulabilir.

SmartFlo.biz her kullanıcının gruplar oluşturma ve bir başka kullanıcı ile gruplar arasında nerede ve ne süreyler isterlerse varlıklara erişimi paylaşma imkanı sunar. Kayıtlı olmayan kullanıcılar bile iş oluşturmak için davet edilebilir ya da kullanıcı tarafından oluşturulmuş güvenli bir PIN korumalı form üzerinden seçilen havuza varlık yüklemesi yapabilmesine imkan verilebilir.

Yeni bir demo için kayıt olun. Proje döngü sürelerinin ne kadar kolay bir şekilde azaldığını görün.CHALEX Corp. Viki Solutions ile iş birliği yaparak ödüllü dosya yorumlama araçları Vproof' u Smartflo ile entegre etmiştir. CHALEX ve Viki Solutions, SmarFlo.biz kullanıcıları için seçilmiş kullanıcıların Vproof'u kullanabilmelerinden dolayı oldukça heyecanlı. Grafiksel dosya yorumlama ve ortak çalışma aracı Vproof hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için tıklayın.

Vproof' un yeni HTML5 kullanıcı arayüzü ile kullanıcılar, dijtal değerleri mobil cihazları üzerinden ayrıntılı bir şekilde görebilir ve yorumlayabilir. SmartFlo ve Vproof kombinasyonu yüksek çözünürlüklü, özel renkli paketleme ve promosyon görevler için görev tamamlama imkanı sunar.


 

 

 

SmartFlo Affiliate sistemine abone olun ve hizmetlerden birini seçin!


SmartFlo erişimi görev tabanlıdır ve buna bağlı olarak ücretlendirilmektedir. İhtiyacınıza uygun en etkili hizmetlere erişmek için lisanslar ve izinleri birleştirin ve eşleştirin.

Bulut Sunucusu


SmartFlo Cloud sunucuları güvenli bir şekilde host edilmekte ve her müşteri için ihtiyaçları doğrultusunda konfigüre edilmiştir. Yüksek güç ve internet erişimi ile uzaktan veritabanı yedeklemesi ve 7x24 gözlemleme özellikleri, en üst hizmet seviyesini garantilemektedir. SmartFlo Cloud hizmetleri HTTPS için kullanılan güvenli Internet erişim portu üzerinden erişilmektedir. Dolayısıyla ek bir donanım ya da yazılım kurulumuna gerek bulunmamaktadır.

 

 

 

SmartFlo dijital varlık yönetim sistemi

 

 

İş sürecinize hizmet etmektedir

 

SmartFlo Dijital Varlık Yönetimi hizmeti otomatik olarak, proje ve görevlerle ilgili dijital dosyaları yönetmek için otomatik olarak konfigüre edilmiştir. Sanal görev çantası içine yüklenmiş varlıklar ya da proje klasörü otomatik olarak kapsamlı bir görev metadata seti oluşturur. Bu da çalışılmakta olan varlıklar ve tamamlanmış işlerin görev tabanlı aranmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlar, aranan verinin entegre edilmesini garantiler ve veri giriş hataları ile siber kütüphaneci ihtiyacını ortadan kaldırır.

Her bir görev için iş akışı içinde gezinen sanal görev çantasına ek olarak, her kullanıcı, kişisel arşiv ve koleksiyonların bulunduğu güvenli bir kütüphane üzerinden dijital dosyaları yönetme ve paylaşma hakkına sahip olabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar, kendi dosya kütüphanelerini sürdürebilir ve ihtiyaç duyulması halinde kendilerine verilmiş görevleri, sanal çantalara sürükleyip bırakabilir.

Tüm varlıklar güvenli hyperlink'ler üzerinden yönetilmektedir. Bir değeri projeler ve görevler arası kopyalamak asla mevcut varlık dosyasını çoğaltmaz. Eğer bir varlık yeni bir versiyon ile güncellenirse, ilgili tüm kopyalar da otomatik olarak güncellenir. Kullanıcılar hiç bir zaman bir değerin son versiyonunu kullanıp kullanmadığını merak etmezler. Değelerin kullanıcılar arasında gönderilmesi için e-posta sistemlerine artık ihtiyaç bulunmamaktadır.

SmartFlo görev çantası ya da arşive dosya upload etmek çok kolaydır. Sezgisel sürükle ve bırak metodu çoğu yöneticinin favorisi. Kayıtlı olmayan kullanıcılar dahi çalışmakta olan bir işe ya da kullanıcı arşivine PIN ile korunmakta olan bir hyperlink'e tıklayarak dosya yükleyebilir. Bu sayede kayıtlı olmayan kullanıcılarla dosya alışverişi için ayrı bir FTP hizmeti kullanma derdinden kurtulmuş olunmaktadır.
Sürükle & Bırak varlık hareketi   Gömülmüş linkler Basit Google benzeri varlık arama  
Genel & özel varlık yorumları Çoklu dosya kilitleri   Proje varlıklarına kontrollü erişim
PIN korumalı dosya yükleme formu        Sürüm kontrolü Mobil cihaz sesli açıklama
Görüntü, PDF ve video önizleme Dosya yorum günlüğü Mobil fotoğraf / video / ses varlıkları
Klasör yükleme & indirme Dosya Durum Göstergesi Filigran koruma
Güvenli e-Posta dosya linkleri Çoklu-Seçme fonksiyonları Uzak depoların yönetimi
Koleksiyonlarına güvenli erişim Çoklu sıralama fonksiyonu Dosya erişim günlüğü
Güvenli otomatik dosya paylaşımı Değişen sürükle & bırak varlık kartı       Toplu dosya transferi