Online Yedekleme Servisi

Backupusb

Eğer güvenli bir uzak sunucuya veri depolamak isterseniz, Handy Backup Çevrimiçi Yedekleme Servisi size yardıma hazırdır. Bizim sunucular, siz uyurken, yemek yerken, çalışıyorken ve eğleniyorken profesyonel mühendislerimiz tarafından 24x7x365 dikkatle izlenir!

Servisimiz, veri güvenliği, yedekleme anında erişim, akıllı otomasyon ve özelleştirme hizmetleriyle, ilham verici bir potansiyele sahiptir.

Handy Backupşimdi indirin

Version 7.3.5, built on April 16, 2013
22.1 MB, 32-bit (üstü) yada 28 MB, 64-bit version

Online Yedekleme için Nasıl Otomatik Hesap Açılır?

Tüm kullanıcılar servise kayıt olmak zorunda kalmadan ücretsiz deneme hesabı açabilir. Akıllı çevrimiçi yedekleme yazılımı içinden, Deneme hesabı açıp, Online Yedekleme hedefini seçebilirsiniz.

  • Deneme dönemi bir görevin ilk yürütmesi ile başlar. Deneme hesabı farklı bir bilgisayarda kullanılamaz.
  • Deneme süresinden sonra Çevrimiçi Yedekleme Hizmeti kullanmaya devam etmek için, normal bir hesap almak gerekir.

Online Yedekleme Servis Özellikleri

Şifrelenmiş, sıkıştırılmış, otomatik bilgisayar dışına yedekleme ve kurtarma için Gelişmiş online yedekleme yazılımı Web Erişimli yedeklemeler, opsiyon seçenekleri ve sevdiğiniz tarayıcınızdan hesap yükseltme hakkı.
sınırsız çevrimiçi yedekleme deposu. Sınırsız veri indirme ve yükleme Ücretsiz 10 gün deneyerek, sizin için en iyi online yedekleme özelliklerinin nasıl çalıştığını görme imkanı
En güvenilir veri güvenlik seçeneklerini kullanarak Güvenli iletim İşlemleriniz süresince ücretsiz destek.

Bilgisayarınız yedekleri, Novosoft Uzaktan Yedekleme Hizmeti ile çok daha güvenli olacak. Biz, çevrimiçi depolamaya ek olarak, otomatik yerel yedekleme de sunuyoruz.

Eğer veriniz üzerinde daha fazla kontrol elde etmek istiyorsanız, Handy Backup Online Yedekleme Hizmeti kullanın!

Çevrimiçi Yedeklemeye Farklı Yeni Bir Yaklaşım

İlk kez uygulandığı günden bu yana çevrimiçi diferansiyel yedekleme kavramı değişti. Şimdi bulut depolama kullanıcıları, hızlı ve makul herhangi bir bant genişliği sınırı altında gerçekleştirmek için kendi online yedekleme yazılımı talep ediyorlar. Online diferansiyel yedekleme için yeni çözümler bu beklentileri karşılamak için gereklidir. Neyse ki, Handy Backup (yanı sıra çevrimiçi artımlı yedeklemeler ve çok, çok daha fazlası) bu yeteneğe sahiptir.

Son zamanlarda, Novosoft olarak biz, farklı yedekleme uygulamaları ile çalışarak, yeni yolu kullanan olduk. Bu, xDelta yerine, rsync algoritmaları kullanmak üzerine dayanıyor. Bizim kod içerisine LibRsync'ı düzgün bir gömme ile elde ettik, şimdi rsync tabanlı yedekleme çok daha hızlı ve ekonomiktir.

Son (ama çalışma devam ediyor), bizim çevrimiçi diferansiyel yedekleme için yeni rsync yaklaşımı, Handy Backup Linux sürümü kurulmasında büyük bir rol oynadı.

Çevrimiçi Yedekleme hizmeti ile ilgili içerik

  1. Bulut sunucuya yedekleme
  2. Online yedekleme yazılımı
  3. Bilgisayarı online yedekleme
  4. En iyi online yedekleme
  5. Fotoğraf online yedekleme
  6. Internet yedekleme