Harici Sabit Sürücüye Otomatik Yedekleme

Harici sabit sürücüye yedekleme bir veri kaybı olayına karşı verileri korumak için en güvenilir yollar arasındaki seçenektir. Harici sabit diskte, potansiyel sistem hatası için daha düşük bir risk vardır. Kullanılabilir HD kapasiteleri, bağlantı türü, transfer standartları ve tüm çeşitliliği açısından her zaman rahatlıkla harici sabit diske yedeklemeyi tercih edebilirsiniz.

Handy Backupşimdi indirin

Version 7.3.3, built on February 13, 2013
21.8 MB, 32-bit (üstü) veya 27.7 MB, 64-bit version

Backup Scheduling

Yedekleme Programlama

Tanımlanmış otomatik bir yedekleme, büyük rahatlıktır. Bir zaman veya sistem olay takvimine göre, düzenli olarak gerçekleşmesi için, harici bir sabit sürücüye yedekleme tanımlayın. Ayarlayın ve yedekleme kaygınız sona ersin.

Backup Encryption

Şifreleyerek Yedekleme

Harici diske aldığınız yedeklerinize yetkisiz erişimlere karşı, yedeklerinizi şifreleyerek askeri kalitede koruma sağlarsınız.

Backup Compression

Sıkıştırılmış Yedekleme

Harici sabit diskler için yedekleme hantal olabilir. Harici sabit disk alanına kaydetmek ve orada daha fazla veri tutmak için, sıkıştırma yapabilirsiniz.

Eğer Western Digital, Toshiba veya disk alanı 250 GB veya 3 TB (USB 3.0 veya hatta kablosuz) özellikler içeren diğer bazı markaların cihazlarını kullanmak isterseniz, Handy Backup, güvenilir bir harici yedekleme yazılımı olarak sizin için idealdir. Yazılım, standart Windows sürücülerini kullanır, böylece USB (Flash sürücüler ve FireWire yedekleme dahil), eSATA' ya yedeklemeler için en ufak sorun yoktur.

handybackup

Handy Backup Home Standard

Harici sürücülere dosyaları yedeklemeyi sağlayan programın en basit sürümü, Home Standard'dır. Yedeklemenin daha gelişmiş türünü gerçekleştirmek için, HDD imaj yedekleyen (sürücünün anlık fotoğrafı olarak da bilinir) Professional sürüm gerekir.

İndir      Satın al      Karşılaştır

Version 7.3.3, sürüm Şubat 13, 2013. 21.8 MB, 32-bit (üstü) veya 27.7 MB, 64-bit version
Backup Software from Novosoft LLC'den . 39 USD sürüm başına.

Harici Sabit Sürücüye Dosyalar Nasıl Yedeklenir

Handy Backup, harici sabit disklere dosya yedekleme ile ilgili olarak, tüm rahatlığı sağlar. Eğer belgeler, resimler veya videolar gibi standart veri yedekleme için ise, bir kaç tıklama ile yedekleme görevini gerçekleştirmek için hazırdır. Diğer veri tipleri için (Desktop yedekleme, Outlook yedekleme, ve bir çoğu), ihtiyaca göre yükleyeceğiniz ek programlar (plug-ins) vardır.

Eğer belirli bazı dosyaları yedeklemek isterseniz, esnek bir dosya filtreleme, arama, ve seçim sistemi vardır.

Harici Sabit Diske Bilgisayar Nasıl Yedeklenir

Handy Backup, harici diske daha fazla veri yedekleme isteme hakkınıza saygı duyar. Harici bir sabit disk üzerinde dosyalarınızın yedek kopyalarını tutmanın yanı sıra, program, aynı zamanda size tüm bilgisayarı yedeklemeniz için yardımcı olur. Hangi disk bölümlerinin yedekleneceği veya bir sabit sürücünün tamamı gibi ayarları yapabilirsiniz.

Harici sabit disklere bilgisayarı yedeklemeye gelince, sistem dosyaları gibi dosyaları, sıradan dosyalar gibi kopyalayamacağınızı hatırlatırız. Kopyala-yapıştır da yapamazsınız. Bu tip dosyaları disk imaj ile yedekleyebilirsiniz ve bu özellik, Home Professional ve server sürümlerinde bulabilirsiniz. Disk imaj özelliğiyle, sistem dosyaları, boot kayıtları, uygulamalar ve işletim sistemini harici diske yedekleyebilir ve kolayca geri yükleyebilirsiniz. (Bu özelliğin çoklu bilgisayarlarda kullanılması, büyük kolaylık sağlamaktadır.)

İstatistikler, her 3 kullanıcıdan birisinin bu yöntem ile bilgisayarlarının yedeğini harici sabit diske aldığını göstermektedir. Siz de hemen Handy Backup'u indirerek, deneyiniz.