Genel Bakış:

 

 

 

TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL VERİ GÜVENLİĞİ

 

Kullanmak çocuk oyuncağı

 

Hırsızlık, ihmal veya kaza nedeniyle veri kaybedilirse, büyük hasarlara neden olabilir. İşletmeleri ve itibarları mahvedebilir. En savunmasız saldırı noktaları, insanlar tarafından kullanılan bilgisayarlar, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar vb. cihazlarımızdır ve insanlar hata yapabilir.

 

Virüsten koruma ve güvenlik duvarı, verileri korumak için yeterli değildir. Veri her kuruluşun can damarıdır ve 10 yıldan fazla bir süredir veri koruma alanında yenilikler yapıyor ve yol gösteriyoruz. Bugüne kadar, her sektörden ve her büyüklükten 2.100'den fazla müşteri EgoSecure Veri Korumasından yararlanmaktadır.

 

Verilerinizi körü körüne korumaktan daha fazlasını yapıyoruz. İlk olarak, benzersiz çözümümüz ağınızın veri koruma durumunu belirler. Daha sonra, 20+ koruma modülümüz aracılığıyla kendinizi nasıl koruyacağınız konusunda size rehberlik ederek ağınıza özgü doğru bilgiler sağlar . Bu işlem otomatikleştirilebilir. EgoSecure Veri Koruması hakkında daha fazla bilgi edinin!

 

EgoSecure, GDPR (EU General Data Protection Regulation - AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği) ve KVKK (Türkiye Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) veri güvenliğini sağlama zorunluluğunu karşılayan içeriğe sahiptir.

 

Biz buna sadece mükemmel bir çözüm diyoruz; karmaşık şeyleri basitleştirmek bizi müşterilerimiz için çok çekici kılan şeydir.

 

 

 

Analiz ve Intellact:

 

ANALİZ VE INTELLACT Günümüzde veriler her kuruluş için kesinlikle çok önemli bir varlıktır. Hırsızlık veya dikkatsizlik nedeniyle veri kaybı bir kuruluşa büyük zarar verebilir, hatta belki de işsiz kalmasına neden olabilir. Ne yazık ki bu bir gerçek ve muhtemelen rakiplerimizin pazarlama materyallerinde zaten okudunuz. Diğer yazılım sağlayıcıları, bu risklerin işletmenizle alakalı olup olmadığını bilmeseniz bile, tüm risklere karşı kendinizi mümkün olduğunca kapsamlı bir şekilde korumanızı tavsiye eder. Bu bizim için bir anlam ifade etmiyor. Kendinizi borda boyunca körü körüne korumayın. Bunun yerine, önce kendi veri güvenliği durumunuzu ANLAYIN ve ardından işletmenizle gerçekten ilgili risklere karşı kendinizi özellikle KORUYUN.

 

Insight (Analiz)

 

Analiz, ağınızın veri güvenliği hakkında gerçekleri toplar ve bunları hem yönetim hem de yöneticilerin bilgi gereksinimlerini karşılayan grafikler ve çok ayrıntılı tablolarda görüntüler. Bu nedenle modül, koruyucu önlemlerin körü körüne ayarlanmasına gerek kalmayacak bir temel sağlar. İlk olarak, gerçekler koruyucu önlemlerin ilk kurulumu için gereksinimleri teşhis etmek için kullanılır ve bundan sonra işletmenizin koruma gereksinimlerinin zamanla değişip değişmediğini sürekli olarak izlemek için kullanılır.

 

IntellAct

 

Yeni IntellAct modülü Insight'tan gerçekleri analiz eder ve önceden belirlenmiş kurallara göre koruyucu önlemleri otomatik olarak etkinleştirir. Buna ek olarak, anormallikleri ve kritik durumları otomatik olarak tespit ederek kıyaslamalarla karşılaştırmalar yapabilir, böylece bir kuruluşun verilerini korumak için uygun bir yanıt tetiklenir. Bu otomatizm, yöneticilerin çalışmasını büyük ölçüde kolaylaştırır ve reaksiyon sürelerini önemli ölçüde en aza indirir.

 

Buradan broşürünü indirebilirsiniz.

 

 

 

 

Fonksiyonlar:

 

 

 

Veri Koruması

 

Veri akışını analiz ettikten ve Insight & IntellAct ile zayıf bağlantıları belirledikten sonra , koruyucu önlemler 20 koruma fonksiyonu ile ayrı ayrı yapılandırılabilir. Bu koruma işlevleri i.C.A.F.E. PRENSİBİ' ne dayanmaktadır.


Tüm fonksiyonlar tek bir çözüme entegre edilmiştir, sadece bir veritabanına erişir ve merkezi bir yönetim konsolu ile kontrol edilir. Sadece bir kurulum vardır, bundan sonra modüller koruma gereksinimlerine göre etkinleştirilebilir. Koruma ihtiyaçlarının daha sonra ayarlanması yeni kurulum gerektirmez.

 

Çözümümüz, kapsamlı çalışma ve maliyetli danışmanlık desteği olmadan kurulumu kolay ve hızlıdır. EgoSecure Data Protection esas olarak kurum içi gelişmelerden oluşur ve bu nedenle tek tip bir kurulum, yönetim ve işletim konseptine sahiptir.

 

Tüm koruma fonksiyonları, EgoSecure Veri Koruması kullanımını mümkün olduğunca kolay ve güvenli hale getirmeye odaklanır. Biz buna “mükemmel BT güvenliği” diyoruz.

 

 

Sağladığı Artı Değerler

 

Check

Veri güvenliğiniz için hepsi bir arada çözüm

Check

Arka planda güvenilir sistem koruması

Check

İş gereksinimlerinize uyarlanmış

.

.

 

.

.

 

.

.

 

Check
Çok düşük yönetim çabası
Check
Müşterilerle diyalog içinde sürekli gelişim
Check
Basit ve hızlı kurulum, sezgisel yönetim

.

.

 

.

.

 

.

.

 

Check
EU-DSGVO, CCPA ve Co.'ya uygunluk
Check
Gerçek zamanlı raporlama ve gösterge tabloları sayesinde daha fazla şeffaflık
Check
Birleşik Uç Nokta Yönetimi, Hizmet Yönetimi ve Yazılım Varlık Yönetimine Entegrasyonlar

 

 

 

 

EgoSecure Portfoliografik

 

 

INTELLACT

 

Insight Analizi (Insight Analysis)

Koruyucu önlemlerin en iyi şekilde alınmasını sağlamak için, INSIGHT modülü önce işletme ağında veri güvenliği ile ilgili genel durumu belirler.

Bu analizin sonuçları daha sonra yönetime uygun bir şekilde işlenir ve grafik ve tablolarda sunulur. Bu şekilde INSIGHT, her bir işletme ve kuruluş için veri güvenliği hakkında genel bir tablo çizen gerçekleri sağlar. Sunum kümülatiftir, bu nedenle bireysel kullanıcıların faaliyetleri hakkında sonuçları görmek mümkün değildir. Bu formdaki veriler, gerçekten gerekli olan koruyucu önlemleri ayarlamak için idealdir.

INSIGHT hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

IntellAct Otomasyonu (IntellAct Automation)

Yeni IntellAct modülü Insight'tan gerçekleri analiz eder ve önceden belirlenmiş kurallara göre koruyucu önlemleri otomatik olarak etkinleştirir. Buna ek olarak, anormallikleri ve kritik durumları otomatik olarak tespit ederek kıyaslamalarla karşılaştırmalar yapabilir, böylece bir kuruluşun verilerini korumak için uygun bir yanıt tetiklenir. Bu otomasyon, yöneticilerin çalışmasını büyük ölçüde kolaylaştırır ve reaksiyon sürelerini önemli ölçüde azaltır.

 

Araçlar (Tools)

 

Envanter (Inventory)

Her şeyden önce, Envanter ile işltme ağındaki bilgisayarda hangi donanım ve yazılım ürünlerinin yüklü olduğunu görebilirsiniz. Ancak çok daha önemli olan, Envanter'deki değişiklikleri görmenize, analiz etmenize ve bir şey değiştiğinde uyarı almanıza izin veren özelliklerdir. Donanımın durumu da görüntülenebilir ve bu nedenle güvenilir bir şekilde sorunları gösterir.

Parola Yöneticisi (Password Manager)

Çalışanların artık kimliklerini (e-posta adresi, kullanıcı adları, oturum açma bilgileri) ve şifrelerini Post-It'e, dosyalara veya benzer yardım dosyalarına yazmasına gerek yoktur - güvenli Parola Yöneticisi bununla ilgilenir. Karmaşık şifreler oluştururken bile, Parola Yöneticisi akıllı bir prosedürle sizi destekleyebilir. Ayrıca, korunan Parola Yöneticisi dosyalarını ağ üzerinde depolayarak oturum açma bilgilerinin iş arkadaşlarınızla paylaşılması da mümkündür.

Güvenli Silme (Secure Erase)

Güvenli Silme, dosya dahili sabit sürücüde veya harici depolama aygıtında olsun, silinen dosyaların kurtarılamayacağını garanti eder. Bu amaç için çok çeşitli silme seçenekleri mevcuttur. Donanımı satsanız veya son olarak kullanımdan kaldırsanız bile, Güvenli Silme, donanımdan tamamen kurtulmanızı sağlar.

Yeşil-BT (Green-IT)

Akıllı güç yönetimi, yalnızca bilgisayar kullanımdayken enerji tüketerek son aygıtların verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Yeşil BT, BT'nin işletim maliyetlerinin düşürülmesini, BT'nin çevre dengesine önemli bir katkıda bulunmasını ve EgoSecure Data Protection' ın başlatılması için hızlı bir yatırım getirisinin elde edilmesini sağlar.

 

KONTROL (CONTROL)

 

Cihaz Yönetimi (Device Management)

Cihaz Yönetimi, kimin hangi cihazları (örneğin USB çubukları, CD'ler, TV tarayıcısı) veya arayüzleri (örneğin WLAN, Firewire, USB) kullanmasına izin verildiğine ve ne ölçüde kullanıldığına dair net bir tanım sağlar. Bu, tüm bu cihazların yanlış kullanım veya veri kaybı riski olmadan kullanılabileceği anlamına gelir. Ayrıca, kötü amaçlı yazılımların arabirimler aracılığıyla işletme ağına girmesini önler. Cihaz Yönetimi (Device Management) "içeriden gelen saldırganlara" karşı etkin koruma sağlar.

Bulut Erişim Kontrolü (Cloud Access Control)

Her yerde verilere erişilebildiğinden, bulutun kullanılmasının iş esnekliği açısından birçok avantajı vardır. Bununla birlikte, özellikle hassas verilerin bulutta yeri yoktur ve bazı verilerin üçüncü ülkelerdeki bulut depolama alanında yasal olarak depolanmasına bile izin verilmez. Bulut Erişim Kontrolü hangi çalışanın hangi bulut hizmetlerini ve ne ölçüde kullanabileceğini kontrol eder.

Bağlantı Erişim Kontrolü (Connection Access Control)

Bugün, kurumsal ağ üzerindeki resmi rotalara ek olarak, en yaygın olanları adlandırmak için Bluetooth, WiFi, modem gibi diğer birçok yolla veri iletimi mümkündür. Ancak, bir işletme verilerin hangi rotalardan ayrıldığını kontrol etmelidir. Bağlantı Erişim Kontrolü hangi çalışanın hangi veri aktarım cihazlarına erişebileceğini kontrol eder.

 

DENETİM (AUDIT)

 

Güvenli Denetim (Secure Audit)

Denetim, veri akışlarını ayrıntılı olarak görünür hale getirir, koruma ayarlarındaki olası zayıflıkları gösterir ve adli bilgilerin tanımlanmasını sağlar. Bu bilgileri üretme yeteneği BT uyumluluğuna önemli bir katkıdır ve yasaların ve endüstri düzenlemelerinin gerekliliklerini karşılar. Örneğin, Federal Veri Koruma Yasası (Federal Data Protection Act) günlüğe kaydetmeyi zorunlu kılar. EgoSecure INSIGHT-Audit, 4 veya 6 göz prensibi ile kayıt verilerine erişimi koruyarak çalışanların kişisel haklarını ihlal etmeyi de imkansız hale getirir.

 

FİLTRE (FILTER)

 

İçerik Analizi ve Filtre (Content Analysis & Filter)

İçeriğin analizi ve işletmeden ayrılan verilerden gizli bilgilerin filtrelenmesi ve gelen verilerde zararlı bilgilerin engellenmesi bütüncül bir güvenlik kavramının bileşenleridir. İçerik Analizi ve Filtre, iş süreçlerini ve istenen veri aktarımını engellemeden veri iletişimi için ayrıntılı ve güvenilir koruma sağlar.

Antivirüs (Antivirus)

Virüsten koruma çözümü, Internet'ten gelen anonim saldırganlara karşı kanıtlanmış koruma sağlar. Tespit hızının olabildiğince yüksek olması, yani yeni virüslere ve Truva atlarına çok hızlı tepki vermesi önemlidir. EGOSECURE DATA PROTECTION, birçok test raporuna göre, piyasadaki en iyi çözüm olan ve tanınan yüksek algılama oranına sahip bir çözümü entegre eder.

Uygulama Kontrolü (Application Control)

Uygulama Kontrolü hangi kullanıcının hangi programları başlatabileceğini denetler. Bu, örneğin sorumluluk risklerine ve ekonomik hasara neden olabilecek oyunların veya lisanssız yazılım ürünlerinin kullanımını önler. Birçok virüs de engellenebilir, genellikle anti-virüs çözümlerinin tespit edebileceğinden daha hızlıdır.

Veri Kaybı Önleme (Data Loss Prevention)

DLP (Veri Kaybını Önleme), belirli içerik için bilgisayara bırakılan veya bilgisayara kopyalanan metin dosyalarını tarar. Bu, kredi kartı numaraları veya diğer kesinlikle gizli bilgiler gibi bilgilerin dış dünyaya iletilmemesini sağlar. Gizli bir bilgi bulunduğunda, işlemi günlüğe kaydetme veya engelleme gibi seçili eylemler gerçekleştirilebilir.

 

ŞİFRELEME (ENCRYPTION)

 

Çıkarılabilir Cihaz Şifrelemesi (Removable Device Encryption)

USB çubukları gibi mobil veri taşıyıcıları gittikçe küçülüyor ve daha güçlü hale geliyor, ancak kaybedilmesi veya çalınması da giderek daha kolay hale geliyor. Çıkarılabilir Aygıt Şifrelemesi, verilerin yetkisiz kişiler tarafından kullanılmamasını sağlar. Şifreleme dosya tabanlıdır ve bir ortam üzerinde paralel olarak kullanılabilen farklı şifreleme türleri mümkündür.

Tam Disk Şifrelemesi (Full Disk Encryption)

Dizüstü bilgisayarlar kaybolabilir veya çalınabilir ve üzerlerinde hassas kurumsal veriler olabilir. Tam Disk Şifrelemesi, aygıta ve verilere yalnızca yetkili kullanıcıların erişmesini sağlar. Daha iyi güvenlik için akıllı kartlar ve eToken, 2 faktörlü kullanıcı kimlik doğrulaması için kullanılabilir. EgoSecure FDE, yazılımda FIPS 140-2 Seviye 1 sertifikalıdır. EgoSecure FDE'de Gelişmiş Şifreleme Standardı Yeni Yönetmelik (AES-NI) desteği, şifreleme performansını artırır

Önyükleme Öncesi Kimlik Doğrulaması (Pre-Boot Authentication)

ÖNYÜKLEME ÖNCESİ DOĞRULAMA, Windows ve bağlantılı örneğin harddisk şifrelemesi gibi şifrelemelerin, sabit diskleri yeniden yapılandırarak, USB/CD'yi başlatarak veya işletim sistemini değiştirme yoluyla değiştirilemez veya atlatılamaz olmasını sağlar. İlgili terminale kayıt BIOS yükleme işleminden hemen sonra, ancak işletim sisteminin başlatılmasından önce yapılacaktır. Parolaların yanı sıra birçok akıllı kart da giriş güvenliği olarak desteklenir. Yardım masası, kendi kendine başlatma ve daha fazlası gibi kurumsal özellikler de mevcuttur. Oturum açma maskelemesi her çalışan için özelleştirilebilir.

Yerel Klasör Şifrelemesi (Local Folder Encryption)

Klasör Şifrelemesi, kaybolan dizüstü bilgisayarlardaki veya sabit disklerdeki verileri korur ve ayrıca birden çok kullanıcı tarafından erişilebilen sistemlerde ayrı ayrı tanımlanan hassas verileri korur. Örneğin, son derece hassas yönetim verileri, BT personeli gibi birçok ayrıcalığa sahip çalışanlar aracılığıyla erişime karşı korunabilir.

Bulut Depolama / Ağ Paylaşımı Şifrelemesi (Cloud Storage / Network Share Encryption)

Bulut ve Ağ Şifrelemesi, buluttaki veya herhangi bir ağdaki klasörleri şifrelemek için kullanılabilir. Şifreleme anahtarları işletme içinde kalır ve asla bulutta depolanmaz - bulut depolama sağlayıcılarının sağladığı şifreleme çözümlerine göre açık bir avantaj.

Kalıcı Şifreleme (Permanent Encryption)

Kalıcı Şifreleme, hangi veri taşıyıcılarında depolandıklarına bakılmaksızın dosyaları şifreler. Bu şifreli veri paketleri, diğer veri taşıyıcılarına aktarım sırasında da şifreli kalır. Böylece, şifrelenmiş bir dosya kalıcı olarak şifrelenirken bir e-posta ekine kopyalanabilir veya web tabanlı bir buluta yüklenebilir. Harici bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda, dosya bir parola girilerek veya bir PKI belirteci kullanılarak açılabilir.

Android / iOS Şifrelemesi (Android / iOS Encryption)

İOS ve Android cihazlar için şifreleme, uygulama yoluyla mobil cihazların dahili depolarında, bellek kartlarında ve bulut hesaplarında dosya tabanlı koruma sağlar. Bir şifre girilerek dosyaların şifresi çözülür.

 

 

 

Otomatik Uç Nokta Algılama & Yanıtlama

 

Gücünü enSilo' dan almaktadır

Yazılım, uç nokta güvenlik önlemleri işlevlerini uç nokta algılama ve yanıt (EDR) işlevleriyle birleştiren ve uygulamaların iletişiminin denetimini sağlayan bir veri koruma platformudur. Ve bunu gerçek zamanlı olarak yapıyor.

 

 

 

 

Uç cihazları otomatik olarak güvenli hale getirin ve saldırılara karşı koyun

 

Bugün, EgoSecure Uç Nokta Güvenlik Yazılımı fidye yazılımlarına ve diğer saldırılara karşı önemli bir koruma faktörüdür. Yazılım, virüsten koruma çözümlerinin ve güvenlik duvarlarının sunabileceğinin çok ötesine geçen kötü amaçlı yazılımlara karşı ek bir koruma katmanı sağlar. Güvenlik politikalarını uygulamanıza ve sürdürmenize de yardımcı olur.

Uç cihazlarınızı bir ajanla güvence altına alıyoruz. Yazılım, çok kademeli bir savunma sistemi ile fidye yazılımı ve bilinmeyen saldırılara karşı savunmaya yardımcı olur. Gelişmiş makine öğrenimi teknolojileri ve davranış analizi içeren çözüm, korumayı en üst düzeye çıkarır ve yanlış pozitifleri en aza indirir. Örneğin, ortak uygulamalardaki bellek tabanlı güvenlik açıklarından yararlanan sıfır gün saldırılarını engellemenize yardımcı olur.

 

 

Sağladığı artı değerler

 

Kötü amaçlı yazılımların girmesi her zaman önlenemez. EgoSecure, başlangıç ​​noktalarını yetkisiz veri aktarımına karşı korur. Bu, BT'nize olası güvenlik açıkları için giriş kapılarını analiz etmek ve karşı stratejiler geliştirmek için yeterli zaman sağlar.

 

Check

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerçek zamanlı veri hırsızlığının önlenmesi

 

EgoSecure, işletim sistemi düzeyinde çalıştığı için verileri gerçek zamanlı olarak hırsızlığa karşı korur. Bu, verilerin çalınmasını önler.

 

Check

 

 

 

 

 

 

 

 


Fidye yazılımlarına karşı gerçek zamanlı koruma

 

EgoSecure, veriler şifrelenmeden önce Bad Rabbit gibi saldırganları durdurur. İşletim sistemi düzeyinde çalışır ve bu nedenle tek evrensel çözümdür.

Check

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorunsuz güvenlik, gerçek zamanlı veri hırsızlığını önler

 

Güvenliğin iş süreçleri üzerinde olumsuz bir etkisi olmamalıdır. Sıkıştırılmış bir sistemde bile çalışmaya devam edebilmelisiniz.

 

Check

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktif tehdit başına bir uyarı

 

EgoSecure, yalnızca kötü niyetli giden iletişimi, veri manipülasyonunu veya yetkisiz şifrelemeyi önledikten sonra sizi uyarır.

 

 

 

 


 

 

İşlevsellik

 

Yazılım, uç nokta güvenlik önlemleri işlevlerini uç nokta algılama ve yanıt (EDR) işlevleriyle birleştiren ve uygulamaların iletişiminin denetimini sağlayan bir veri koruma platformudur. Ve bunu gerçek zamanlı olarak yapıyor.

 

 

ENSILO TOPLAYICI

dosya değişikliği

 

dosya değişikliği ile bağlantıda

ENSILO CORE
4. Adım:

ENSILO TOPLAYICI

 

 

Aşama 1:

Toplayıcı kaydedilmiş
İşletim sistemi meta verileri.

 

TUTARLILIKLA İLİŞKİN FAALİYETLER

 

Aşama 2:

Bağlantı kurulumu veya dosya değişikliği sırasında çekirdeğe bir anlık görüntü gönderilir.

ENSILO CORE

 

 

Aşama 3:

Çekirdek meta verileri analiz eder ve veri hırsızlığı veya fidye yazılımı saldırısını önler.

 

 

Aşama 4:

Yalnızca yasal bağlantılar veya dosya değişiklikleri
onaylanır.

 

 

Yazılım videosunu izleyin

 

  

 

Gerçek zamanlı veri hırsızlığının önlenmesi

 

Gerçek zamanlı veri hırsızlığının önlenmesi

 

enSilo, işletim sistemi düzeyinde çalıştığı için verileri gerçek zamanlı olarak hırsızlığa karşı korur. Bu, verilerin çalınmasını önler.

 

 

Fidye yazılımlarına karşı gerçek zamanlı koruma

 

Fidye yazılımlarına karşı gerçek zamanlı koruma

 

enSilo, veriler şifrelenmeden önce Bad Rabbit gibi saldırganları durdurur. İşletim sistemi düzeyinde çalışır ve bu nedenle tek evrensel çözümdür.

 

 

 

Sorunsuz güvenlik, gerçek zamanlı veri hırsızlığını önler

 

 

 

Sorunsuz güvenlik, gerçek zamanlı veri hırsızlığını önler

 

Güvenliğin iş süreçleri üzerinde olumsuz bir etkisi olmamalıdır. Sıkıştırılmış bir sistemde bile çalışmaya devam edebilmelisiniz.

 

Aktif tehdit başına bir uyarı

 

 

Aktif tehdit başına bir uyarı

 

enSilo sizi ancak zararlı dışa bağımlı iletişimi, veri işlemeyi veya yetkisiz şifrelemeyi önledikten sonra uyarır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avira Antivirüs:

 

 

 

AVIRA ANTIVIRUS'Ü YÖNETİN

 

EgoSecure Veri Koruması ile “tek kelimeyle mükemmel”!

 

Avira Antivirus

EgoSecure Veri Koruması sadece Avira'nın işletmeler için güvenlik çözümleriyle tamamen uyumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda Avira Antivirus'ün merkezi yönetimini de sağlar .Bu, EgoSecure'un işletme içi yönetim konsolunu yapılandırmanıza ve lisanslamanıza, yüklemenize ve kaldırmanıza olanak tanır. EgoSecure'un diğer koruma modülleriyle birlikte, BT sistemleriniz için daha da yüksek bir BT güvenlik standardı elde edersiniz.

 

Şimdi ücretsiz test edin!

 

 

 

 

 

 


 

Size CANLI olarak göstermek isteriz!

 

EgoSecure Veri Koruması aracılığıyla Avira Antivirus Pro'nun merkezi yönetimine kısa bir giriş yapın:

 

Videoyu izle!

 

 


 

Fonksiyonel Genel Bakış
Avira Antivirus Pro - Business Edition

 

Malware koruması


Virüs Tarayıcı
Kötü amaçlı yazılımlara (Virüsler, Truva Atları, Solucanlar vb.) karşı ödüllü koruma.

Bulut Güvenlik Teknolojisi
Bilinmeyen dosyaları kötü amaçlı yazılım ve istismarlara karşı gerçek zamanlı olarak tarar.

Akıllı AI
Sizi sıfır gün istismarlarından koruyan benzersiz, derin öğrenme algoritmaları.

Anti-Ransomware
Verileriniz ve dosyalarınız şifrelenmeden önce fidye yazılımlarını algılar, engeller ve kaldırır.

E-posta Koruması
Güvenli olmayan ve şifresiz e-posta trafiğinizi korur.

Avira Akıllı Onarım Sistemi
Kötü amaçlı yazılım hasarlı dosyalar için kendi kendini iyileştirme özelliğine sahip sınıfının en iyisi teknoloji.

Kendi kendini koruma
Kötü amaçlı yazılımların Virüs Korumanızı manipüle etmesini veya devre dışı bırakmasını önler.

Çevrimiçi Koruma


Web Koruması
Kötü amaçlı dosyaların bilgisayarınıza indirilmesini proaktif olarak engeller.

Ağlar için Koruma
Kötü amaçlı tehditleri engellemek için tüm PC bağlantı noktalarındaki ağ trafiğini proaktif olarak tarar.

Güvenli Çevrimiçi Bankacılık ve Alışveriş
Gizli banka ve kredi kartı bilgilerinizi korur.

Anti-Botnet Teknolojisi
Gizlice PC'nizin kontrolünü ele geçiren bilgisayar korsanlarına karşı korur (botnet manipülasyonu yoluyla).

Güvenlik Duvarı Kontrolü
Tümleşik Microsoft güvenlik duvarınızın etkin kalmasını sağlar ve şüpheli etkinlikleri engeller.

PUA koruması
Meşru yazılımda gizlenmiş Olası İstenmeyen Uygulamaları tanımlar.

 

 

 

 

 

 


 


 

Avira Konsol

 

Gerçekten fazla bir şeye ihtiyacınız yok!

 

EgoSecure FaviconEgoSecure Veri Koruma Sunucusu ve EgoSecure Aracısı


EgoSecure FaviconWindows istemcileri veya Windows sunucusunda Avira Antivirus Pro


EgoSecure Favicon2GB RAM, 2GB ücretsiz depolama alanı ve internet bağlantısı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Avira Antivirus'u neden EgoSecure Veri Koruması ile yönetmelisiniz?

 


AV-Comparatives Performans Testi'nde 19 üzerinden birincilik (Ekim 2016)

 

 

AV-Comparatives 'Dosya Algılama Testinde 20'de birincilik:% 99.9 Algılama (Eylül 2016)


 

AV-Comparatives tarafından Zararlı Yazılımları Temizleme Testinde 2016 Gelişmiş + Ödülü

 


AV-Comparatives'den “En İyi 2015” ödülü

 


AVR Gerçek Dünya Koruma Testinde (Temmuz - Kasım 2016) en yüksek algılama performansı (% 99.9)

 

 

 


 

Avira Antivirus Pro

Avira Hakkında

 

Şirket gittikçe daha fazla bağlantılı ve dijital hale gelen bir dünyada insanları koruyarak hayatı onlar için kolaylaştırıyor. Şemsiye markası altında şirket Windows, Android, Mac ve iOS için güvenliği ve performansı artırmak için yazılım çözümleri sunuyor.

 

30 yılı aşkın tecrübesi ile Avira antivirüs korumasında bir öncüdür. Ürün portföyü, kötü amaçlı yazılım tespiti, performans ve kullanılabilirlik açısından birçok ödül aldı.

 

Bugün 500'den fazla çalışanı vardır ve merkezi Almanya'nın Konstanz Gölü'ndeki Tettnang'da bulunan Münih, Bükreş, Pekin ve Silikon Vadisi'nde ofisleri bulunan bir aile şirketidir. Şirketin gelirinin bir kısmı hayırsever ve sosyal projeleri teşvik eden Auerbach Vakfı'na gidiyor.

 

 

 

ITSMIG

 

 

Avira, Almanya yapımı BT Güvenliği üyesidir.


 

Referanslar:

 

 

 

MÜŞTERİLER

 

Bu müşteri referanslarımızdan bir alıntıdır. Belirli bir sektör hakkında sorularınız mı var? Personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

 

Ayrıntılı vaka çalışmaları

 

 

 

Baden-Baden Şehri

 

 

Districh Council Enzkreis

 

 

Suç Soruşturma Devlet Ofisi Saarland

 

 

 

Kısa referanslar

 

 

ST. ANTONİUS HASTANESİ

“EgoSecure Veri Koruması, St. Antonius Hastanesi'nin güvenlik standartlarını daha da artırmamıza yardımcı oluyor. Bir beyaz liste prosedür yardımıyla artık ... tedarik edebiliyoruz Devamı

 

 

 

ŞEHİR GARBSEN, ALMANYA

“Uzun zamandır bir USB izleme aracı arıyoruz ve farklı ürünleri test ettik. Ancak, bize göre başka hiçbir program kendini kanıtlamadı. 2009 yılında, oldu ... Devamı

 

 

 

ODER-SPREE HASTANESİ, ALMANYA

“EgoSecure ile mobil cihazlar da dahil olmak üzere cihazlarımızın güvenli ve güvenilir bir şekilde kontrol altında olmasını sağlıyoruz. Özellikle perhizden ve yazılım kurulumunu kolaylaştıran tarafından ... Devamı

 

 

 

MARTİN REİCH GMBH - ARAÇ YAPIMI, ALMANYA

“Çeşitli çözümlerin kapsamlı bir değerlendirmesinin ardından EgoSecure'un uç nokta güvenlik çözümünü Haziran 2014'te uyguladık. Sadece EgoSecure geniş gereksinimleri sonunda bizi ikna ve bir araya gelebildi ... Devamı

 

 

 

OSKAR LEHMANN GMBH & CO. KG, BLOMBERG / ALMANYA

“Şimdiye kadar şirketimizde yaklaşık 150 müşteri için bir rakipten bir antivirüs çözümü kullandık. Yönetim desteği yana Microsoft Windows Server 2003 üzerinde gerçekleşti ... Devamı

 

 

 

KÜHN SECURİTY, HİLDESHEİM / ALMANYA

“Bizim görüşümüze göre, EgoSecure Veri Koruması en iyi veri güvenliği çözümüdür, çünkü fiyat/performans oranı ve kavramsal yaklaşım rakipsizdir. Yeni modül Insight ... Devamı

 

 

 

ELİSABETH HASTANESİ, KASSEL / ALMANYA

“EgoSecure ile cihazlarımızın yönetimini en başından kontrol altına aldık. Üçüncü taraf cihazların kullanımı kolayca önlenebilir. Veri ve ... için Dahası yetkisiz erişim Devamı

 

 

 

SUÇ SORUŞTURMA BÜROSU SAARLAND / ALMANYA

“EgoSecure ile mobil cihazların yönetimini en başından itibaren kontrol altına aldık” diye bitiriyor Michael Kraemer. ”Kapsamlı işlevselliğine ek olarak ben yakın vurgulamak istiyorum ... Devamı

 

 

 

BADEN-BADEN ŞEHRİ / ALMANYA

“Uç nokta güvenliği alanındaki diğer üreticilerle zaten deneyimliydik, ancak çeşitli sistem ortamımız her zaman sorunlara neden oldu. Sadece EgoSecure, taleplerini karşılamak olabilir ... çünkü Devamı

 

 

 

UNİVERSA LEBENSVERSİCHERUNG AG

“EgoSecure ile, kullanıcılarımızın çalışmalarını aksatmadan yetkisiz veri aktarımları karşı müşteri manzara koruyacak profesyonel bir güvenlik ürünü bulduk.” Devamı

 

 

 

 

Destek:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix42

Lütfen Matrix42 Yardım Merkezini ziyaret etmek için burayı tıklayınız

 

 

Veya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Download:

 

 

 

 

Demo

Deneme sürümü

 

 

 

 

 

Dokümanlar (Türkçe)

 

PDF Download

EgoSecure & KVKK

PDF Download

EgoSecure Kullanmak Çok Kolay

PDF Download

Neden EgoSecure?

 

 

 

Satınal: