VIPRE Internet Security

Bilgisayarınızı yavaşlatmadan virüsleri önleyen bir antivirüs yazılımı ile tanışın.
VIPRE Internet Security, Antivirüse ek olarak güvenlik duvarı, kötü web sitelerini engelleyen, spam filtresi ve zararlı yazılımlara karşı tam bir koruma ve çözüm için yüksek performansla çalışan ve sizi yavaşlatmayan ödüllere sahip bir güvenlik yazılımıdır.

VIPRE Internet Security
VIPRE Antivirus'e ait tüm güvenlik özelliklerine ilave olarak gelen ve giden internet tehditlerine karşı korumak için bir güvenlik duvarı, spam, phishing e-postalar ve kötü niyetli web sitelerine erişim engellemek için web sitesi engelleyici bir anti-spam filtresi içerir.

Hangi Versiyonu Seçmeliyim?

VIPRE, bilgisayarınızı koruma işini çok ciddiye alır. İhtiyacınız olan koruma seviyesini öğrenmek için VIPRE Antivirus ve VIPRE Internet Security özelliklerini yanyana karşılaştırın.

VIPRE Internet Security Özellikleri

VIPRE Internet Security, PC'nizi yavaşlatmadan virüslere ve diğer kötü niyetli tehditlere karşı koruyan gelişmiş güvenlik özellikleri ile doludur. Taramaları ve güncellemeleri dahil, çalıştığını fark etmezsiniz.

YENİ Social Watch™

Facebook sayfanızı malware gibi virüsler ve Trojanlar (Truva Atı) ile, bilgisayarınızı enfekte edebilecek kötü bağlantılar veya arkadaşlarınızın maruz kalabileceği diğer çevrimiçi tehditlere karşı tarar.

YENİ Search Guard™

Virüs, Truva Atları ve diğer çevrimiçi tehditlere ile PC' nizin enfekte olabileceği bağlantıları belirleyerek güvenli bir şekilde internette gezintinize yardımcı olur. *

Auoto Patch™

Otomatik olarak PC' nizdeki programları güncelleyerek - savunmasız yazılım - enfeksiyonların en sık nedenine karşı savunma sağlar.

VIPRE® Easy Install™

Pürüzsüz, sorunsuz kurulum süreci sağlar, olası yazılım çakışmaları ortadan kaldırır.

İki yönlü güvenlik duvarı

İnternet trafiği risklerine karşı ileri seviye kullanıcılar tarafından hızla ve kolayca gelen ve giden trafiğin özelleştirilmesine olanak sağlayan firewall ayarları.

Spam filtresi

Gelen kutunuzu ve spam karşı koruma, kimlik avı dolandırıcılığı ve kötü niyetli URL'lerden Filtreler istenmeyen e-posta. Gelen kutunuzu istenmeyen eposta, kötü niyetli URL' lerden gelen kimlik avı dolandırıcılığını amaçlayan epostaları filtre ederek koruma.

Kötü web sitesi bloklama

İnternet gözatıcı ile zararlı kod içeren web sitelerine erişimi engelleyerek PC' nizi koruma.

Yüksek performanslı anti-malware motoru

Gelişmiş antivirüs ve anti-spyware teknolojilerini, PC' nizi yavaşlatmak değil, tam bir güvenlik sağlamak için birleştirmiştir.

Hepsi-bir-arada PC güvenliği

Virüs, casus yazılım, rootkitler, botlar, Truva atları, malware ve diğer tüm zararlı türleri algılar ve kaldırır.

Gerçek zamanlı izleme ve koruma

Sıfır-gün tehditleri dahil olmak üzere web tehditlerine karşı çoklu metodlar ile gerçek-zamanlı olarak izleme ve koruma.

Çıkartılabilir aygıtları tarama

PC'nize takılı olan veya takıldığında USB flash sürücüler ve diğer çıkarılabilir sürücüleri ve dosyaları tehditler için otomatik olarak tarar.

Gelişmiş anti-rootkit teknolojisi

PC'nize yetkisiz olarak erişerek derinliklere gizlenen zararlı kodları bulur ve yok eder.

Eposta virus koruması

Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve herhangi bir eposta programındaki gelen ve giden epostaları virüslere karşı tarayarak korur.

Güvenli Dosya Silici

Silmek istediğiniz bir dosyayı kalıcı olarak tüm izlerini de yoketmek üzere silmek için Windows Gezgini menüsü içine "Securely erase selected files and folders" seçeneği ekler.

Geçmişi Silme

Birçok popüler uygulama tarafından saklanan geçmiş dahil tarama ve arama geçmişlerini (temp dosyaları) siler.

PC Explorer

Normalde gizli olan bilgisayarınızın ayarlarını ortaya çıkarır ve "Daima İzin" listesine program eklemenizi sağlar.

VIPRE Internet Security Ekran Görüntüleri

VIPRE Internet Security içinde bir tur atın. Ayarlarını yönetmek, tehditlere karşı bir güvenlik durumunu izlemek ve bu yazılımı kullanmak ve yönetmenin ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Genel Bakış

VIPRE Genel Bakış

VIPRE Yönetimi

VIPRE Yönetimi

YENİ Social Watch (Sosyal Site İzleme)

Social Watch (Sosyal Site İzleme)

YENİ Search Guard (Arama Motoru Savunma)

Search Guard (Arama Motoru Savunma)

VIPRE® Kolay Kurulum™

VIPRE® Kolay Kurulum™

Auoto Patch

VIPRE® Kolay Yükseltme™

Tarama

Tarama

Firewall ayarları

Firewall ayarları

Karantina

VIPRE Karantina

VIPRE araçları

VIPRE araçları

Geçmişi Temizleme

Geçmişi temizleme

VIPRE Ödüller & Sertifikalar

VIPRE, ICSA gibi laboratuarların yanı sıra, kötü amaçlı yazılım tespit için birden fazla VB100 Ödülü gibi önde gelen güvenlik test laboratuarlarından gelen sertifikalar ile virüslere ve diğer internet tehditlerine karşı savunan bir endüstri lideri olarak kabul edilmektedir.

Bir ödül veya sertifika hakkında daha fazla bilgi için logoya tıklayınız.

VIPRE İncelemeleri & Kullanıcı Yorumları

Security experts and VIPRE customers share their opinions on VIPRE antivirus and internet security features, benefits, price and resource usage.
Modern Health and Living
VIPRE was chosen as the Editor's Technology Pick and said "VIPRE Antivirus software does a good job of being effective without being invasive. It is inexpensive... and easy to use."
VIPRE 2014 stays laser-focused on speed
CNET's Seth Rosenblatt says, "GFI's VIPRE security suite targets returning fans by keeping its eye on faster scans, faster installs, and a unique premium feature for streamlining other program updates."
9 ½ out of 10 stars
When compared to other antivirus products, VIPRE ranked high in stealth, speed, price and support with Top Ten Antivirus, providing "maximum protection while staying easy on system resources."
"The lightweight security suite"
PC Advisor reviewed VIPRE Internet Security 2012 and concluded it has "a strong antivirus engine, with both fast on-demand scanning and in-depth real-time protection. An email filter keeps you spam-free, while browsing protection checks your downloads for safety, and prevents you from reaching dangerous websites."
Safe with great support
"Hands down, the best endpoint security software on the market. I recommend it to everyone I know. I feel safe and secure with VIPRE protecting me while I'm on the Internet, and the support staff is impeccable!" - R. Haze
So good, it’s poetic
"Internet surfing without any worries, no slowdown like others can cause, happiness knowing my computer is safe, running without a terrifying pause." - V. Wolter

VIPRE Internet Security

VIPRE Internet Security'ü deneme veya satın almaya hazır mısınız? İhtiyacınız olan sistem gereksinimlerini, nasıl başlayacağınızı ve güvenlik ayarlarınızı nasıl özelleştireceğinizi öğrenin.

Sistem gereksinimleri:

VIPRE Internet Security'ün efektif çalışması için en az 512 MB ram olan, aşağıdaki Windows sürümlerinin 32- veya 64-bit sürümleri çalışan PC-uyumlu bilgisayar gereklidir:

  • Windows XP Service Pack 3
  • Windows Vista Service Pack 1 yada sonrası
  • Windows 7 yada Windows 8
Belirtilen minimum liste ve daha üstü desteklenir.

Bazı özellikler Internet Explorer 8 veya üstünü gerektirir.

Ayrıca, en az 1 GB bellek, geniş bant internet bağlantısı ve Microsoft Windows sürümü için en son hizmet paketini öneririz.

Desteklenen E-posta istemcileri (Email koruması için geçerlidir):

  • Microsoft Outlook 2000 veya yenisi, Outlook 2014 içeren
  • Windows XP üzerinde Outlook Express
  • Windows Vista üzerinde Windows Mail
  • Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird, ve diğerleri de dahil olmak üzere mesajları göndermek ve almak için SMTP/POP3 kullanan diğer e-posta ürünleri.
Not: SSL ve TLS, sedece Microsoft Outlook ve Microsoft Outlook Express desteklenmektedir.